Přeskočit na hlavní obsah

Co děláme

a za co dáme ruku do ohně

Marketingová strategie

která určí správný směr

Společně se ponoříme hlouběji do vašeho oboru podnikání, konkurence, zákazníků a jejich cesty k nákupu. Jaké kroky podnikne zákazník k zakoupení vašeho produktu nebo služby a jak oslovit více takových zákazníků? Pomůžeme vám vizualizovat cestu vašeho zákazníka a pomocí správných dat pochopit jeho rozhodovací proces. Recept na úspěšnou marketingovou strategii obsahuje: určení konkrétních cílů, plánování, volbu správných médií, přesné zacílení a samotný obsah.

Na začátku je potřeba zanalyzovat vše od trendů ve vyhledávání, přes možnosti reklamních formátů až po mezery u konkurence, tak abychom veškeré úsilí nasměrovali tím správným směrem a dosáhli stanovených cílů.

Mám zájem 

PPC kampaně

výkon až na prvním místě

S PPC kampaněmi váš rozpočet nikdy nepřijde nazmar. V kampaních se zaměříme v první řadě na návštěvníky, kteří aktivně vyhledávají konkrétní produkty nebo služby. Dále na potenciální zákazníky, kteří by o ně v nejbližší době mohli projevit zájem. Návštěvníci vás najdou díky reklamní pozici ve vyhledávací (textová inzerce) nebo v obsahové síti (bannerová reklama). Výhodou PPC reklamy je platba za proklik, neplatíte tedy za pronájem jako v jiných případech reklamy, ale až za příchozí návštěvníky na vaše webové stránky. V případě prodeje produktů lze využívat Google nákupy a Produktové inzeráty, které jsou orientované na prodej a dosahují velice dobrého výkonu.

Pracujeme se systémy Gooogle Ads, Sklik a Bing.

Chci nabídku 

Sociální sítě

které hýbou světem

Sociální média jsou každodenní součástí online života vašich zákazníků. A vaše značka u toho rozhodně nesmí chybět. Sociální sítě umožňují vytvářet výkonnostní i brandově zaměřené kampaně s velmi přesným zacílením. Jedinečná kombinace grafiky, textu a různých formátů, které nechají vyniknout vaše produkty nebo služby. Postaráme se o vaše akviziční a výkonové kampaně i obsahové příspěvky. Od tvorby grafiky, textací, správného naplánování až po propagaci a vyhodnocení. Optimalizujeme kampaně na základě dat, které získáváme z interakcí návštěvníků s vaším webem a tím ještě přesněji zacílíme na cílovou skupinu. Reklamou na sítích rozšíříte váš dosah a zároveň zůstanete v kontaktu s vašimi fanoušky.

Pracujeme se soc. sítěmi: Facebook, Instagram, LinkedIn a Pinterest.

Chci nabídku 

Online marketing společně

Emailing

evergreen, který nás baví

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak komunikovat se stávajícími, ale i budoucími zákazníky, je jejich doručená pošta. Rozesíláme produktové nebo informační newslettery s vysokou mírou doručitelnosti. S pokročilou segmentací kontaktů, v responzivním zobrazení, kde vyniknou produkty i výhody vašeho podnikání. Četnost, aktuálnost a relevance jsou klíčové pro váš úspěšný email marketing.

Pokud již emailing používáte, pomůžeme vám s detailnějším nastavením, automatizací a následným vyhodnocením. Využijte všech skrytých možností vašeho mailingového nastroje, propojte ho s eshopem a díky detailním informacím o zákaznících (datum poslední objednávky, frekvence nákupů atd.) personalizujte kampaně efektivněji.

Chci nabídku 

UX a CRO

bez dobrého webu to nejde

Optimalizace a testování jsou nedílnou součástí nejen kampaní, ale i samotného webu. Aby online reklama splňovala předem stanovené cíle, nesmí se návštěvník na webu ztratit. Naopak se musí rychle zorientovat a jednoduše přejít na požadovanou konverzi. Díky 15letým zkušenostem s vývojem webů všech různých velikostí máme přesah i v této oblasti. Pomůžeme vám s vytvořením nové landing page, nebo navrhneme úpravy současného webu. UX a CRO je neustálý a nikdy nekončící proces zlepšování. Na začátku je potřeba správně pochopit a zmapovat zákazníkovu cestu, poté využít A/B testování, a následně správně vyhodnotit a interpretovat data. 

Pracujeme se systémy: Adobe XD, Axure RP, Google Analytics, Google Optimize, Hotjar, Smartlook…

Chci nabídku 

Analytika

data v kontextu, kterým porozumíte

Vaše data vyprávějí důležitý příběh, který pro vás interpretujeme. Neztraťte se v záplavě dat, atribučních modelů a různých metrik. Vyhodnocovat budeme pouze ta data, která jsou pro váš projekt důležitá a přínosná. Výsledná data je potřeba uvést do kontextu. Propojit s obchodními cíli v reálném světě a výsledky integrovat do dalších kampaní. V našich online přehledech vám můžeme vytvořit zjednodušený pohled a zvýraznit data, která jsou pro vás nejdůležitější a mají největší dopad na vaše podnikání. Tak abyste je měli vždy na dosah ruky. Můžeme vám vytvořit individuální reporty, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám a vyhodnocovat kampaně na týdenní nebo měsíční bázi. 

Pracujeme s: Google Analytics, Google Data Studio, Power BI, vlastní reporty

Chci nabídku