Přeskočit na hlavní obsah

Náš tým

kdo se stará o projekty našich klientů

Jiří Novák

Zakladatel a CEO

Jirka není v online marketingu žádný zajíc. Od roku 2008 má na kontě přes 10 let profesionální tvorby webů, vedení marketingového týmu nebo vlastní úspěšný e-shop. Díky zkušenostem z podnikání snadno pochopí vaše byznysové cíle, které přetaví v co nejefektivnější online marketingovou strategii.

Veronika Hanzálková

Project manager

Verča se po studiu managementu na VŠE po hlavě vrhla do online marketingu. V e-shopu se sportovním zbožím se během 6 let vypracovala na precizní a schopnou projekťačku. Spolehlivost, přehled a selský rozum dělá z Verči oporu týmu i klientů.

Jana Brožová

Project manager

Jana nás má všechny pod palcem. Je spojkou mezi klientem a naším týmem. Plánuje, koordinuje a transformuje představy a přání našich klientů do reality. Dohlíží na to, aby všechny projekty spatřily světlo světa včas, podle plánu a v absolutním topu. A když zaklapne notebook, vezme rýč a vymýšlí, kam co ještě zasadí.

Lucie Jandová

Social media specialist

Jako vystudovaná novinářka Lucka přirozeně tíhne k psaní a copywriting je její královská disciplína. Klientům nastavuje komunikační strategii, ladí tone of voice a stará se o propagaci na sociálních sítích. Miluje svou dceru, kocoura a Netflix.

Petr Kalafut

Senior PPC specialist

Zapálený cestovatel a rybář, ale hlavně ostřílený PPC specialista. Petr jde striktně po výkonu v rybaření i kampaních. Na kontě má přes 9 let zkušeností s velkými projekty v ČR i v zahraničí. Není pak divu, že vám konverze naskakují jako kapři o výlovu.

Vojtěch Pícha

PPC specialist

Vojta je machr přes tabulky a data. Do marketingu připlul z vod účetnictví a financí, se zrakem vycvičeným pro nacházení souvislostí a trendů v záplavě čísel. To se mu teď výborně hodí při práci s online kampaněmi. Rád si tu a tam vyčistí hlavu při volejbale, tenise či low-cost cestování.

Karolina Hodačová

Graphic designer

Kájin mateřský obor je design porcelánu, od kterého už při studiu ráda odbíhala ke grafice a ilustraci. Z uměleckých směrů miluje konceptualismus, minimal art či land art. Ve volném čase se Kája věnuje boulderingu a canicrossu. Zbožňuje ostrá jídla.

Jan Bubeník

Digital solutions specialist

Jeho revírem je digitalizace, jeho tempo je vražedné. Honza je prý “introvertní extrovert, workoholik a puntičkář”. My ale víme, že když se vynoří ze světa technologií, webových analýz a návrhů, utíká se naplno věnovat své rodině, která je skutečným středobodem jeho vesmíru.

Chceš rozšířit náš tým

a pracovat pro skvělé klienty?

 

Volné pozice

Případové studie

nejen tihle už rostou s námi

Gymnathlon

Jak jsme rozhýbali 5 % dětské populace v ČR

Kvalitní fotky

Zaostřeno na koncáky

Kup si posed

Ze snu o obytném posedu po glampingový byznys