Úklidové služby

28. 2. 2010 Adeo

Naše úklidová firma CompleteService patří mezi nejmodernější a nejflexibilnější úklidové firmy s velmi širokou nabídkou služeb. Za férové ceny zajišťujeme pečlivý a kvalitní úklid. Praha jako velkoměsto je již tak dost znečištěná, proto je v zájmu každého jednotlivce i firmy udělat si zdravé prostředí alespoň doma a na pracovišti. Rádi vám s úklidem pomůžeme.

Toto je naše nabídka – úklidové služby Praha:

Úklid kanceláří . Pravidelný úklid komerčních a administrativních budov, kanceláří i dalších firemních prostor.

Rychlý a pečlivý úklid v kteroukoliv denní i noční dobu dle dohody s klientem. Klasické úklidové práce – luxování a mytí podlah, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid sociálních zařízení, mytí oken, hygienický servis apod. Speciální úklidové práce po dohodě.

Úklid domácností . Úklid panelových a činžovních domů, pravidelný i jednorázový úklid domácností, bytů i rodinných domů.

Klasické úklidové práce – luxování a mytí podlah, čištění koberců, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid WC a koupelen, mytí oken apod. Zajištění hospodyní (24). Speciální úklidové práce po dohodě.

–  Technický a průmyslový úklid. Venkovní úklid, úklid chodníků, technický a průmyslový úklid, vyklízení prostor, odvoz a likvidace odpadu.

Pravidelný i jednorázový úklid výrobních hal, lakoven, čištění vzduchotechniky a výrobních linek.

–  Speciální úklidové práce. Díky modernímu vybavení nabízíme také speciální úklidové práce – krystalizace mramoru,

pokrytí podlah polymerem, ošetření všech typů podlah, čištění čalouněného nábytku a další speciální úklidové práce.

–  Úklidové služby pro hotely. Komplexní úklid hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Úklid společných prostor hotelu,


venkovní úklid, úklid kuchyně a zajištění mytí nádobí, úklid barů a restaurací (stewarding). Kompletní úklid hotelových pokojů (housekeeping) apod.

–  Generální úklid. Zajišťujeme velké generální úklidy domácností, kanceláří firem, malých i velkých objektů.

Jednorázový i pravidelný generální úklid, úklid po stavebních pracích, po rekonstrukcích a opravách, úklid po malování interiérů, kompletní čištění všeho, co je potřeba.

–  Čištění koberců (25). Účinné čištění koberců v domácnostech, kancelářích, firmách, prodejnách či průmyslových objektech. Vlastníme speciální vysávací stroje, které koberce perfektně vyčistí a zároveň prodlouží životnost koberců. Suché (chemické) čištění koberců i mokré čištění a čištění suchou pěnou.

–  Úklid sněhu (20). Odklízení sněhu z příjezdových cest, chodníků i střech. Osekávání nebezpečných rampouchů, čištění a opravy střech po zimě a další úklidové práce.

Kontakt , objednávka
Žijeme úklidem. Pravidelně vydáváme články a novinky (21), informujeme o tom, co se v oblasti úklidových služeb děje. Zaručujeme vysokou kvalitu našich služeb – sami zajišťujeme kontrolu našich zaměstnanců. Všechny úklidové služby nabízíme za férové ceny. Naše zkušenosti a kvalifikovanost najdete na podstránce Reference. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi a ochotně vám zdarma vytvoříme cenovou nabídku pro vámi požadované úklidové služby.

Těšíme se na (dlouhodobou) spolupráci.

 
Diskuze [0] Vytisknout článek
 


Vaše reakce*Údaje označené * je nutné vyplnit