Nové bydlení

26. 5. 2010 Adeo


Kdo z nás lidí, nezávisle na věku či pohlaví, si nepřeje krásné, útulné, luxusní a moderní bydlení? Tento prvotní požadavek je však naplnitelný mnoha způsoby. Bude se nám dobře žít v moderním až futuristickém interiéru, či je pro ideální rodinnou atmosféru lepší klasický starší styl ve dřevě a dalších přírodních materiálech?

Jen si to zkuste představit: Stojíte v nově koupeném domku, koukáte na prázdné bíle zářící zdi a uvažujete, jak z prostoru udělat domov. Jak nové pokoje zařídit? Jaký styl bude pro účel krásného bydlení nejlepší? Jaké podlahy a obklady zvolit?


A oč více vrásek na čele se člověku vytvoří, když si uvědomí, že výběr vhodného stylu řešení domácnosti není jedinou zásadní volbou. I krásné nápady může totiž pokazit nesprávná volba firmy či dodavatele materiálů. Proto jsem se rozhodl pomoci svou zkušeností těm, kteří mají nyní toto rozhodování. Nedávno jsem se totiž ocitl v podobné situaci. Po určitém průzkumu trhu a rozhodováním jsem zvolil kladenskou firmu ELKOM P.P. a byl jsem velmi potěšen kvalitou poskytovaných služeb. A co bych to byl za člověka, abych dával špatné doporučení těm, s nimiž mám špatnou zkušenost, ale nezmínil se o těch, se kterými mám doboru?

U společnosti ELKOM P.P. jsem kupoval palubky a OSB desky a oba nákupy mne přesvědčily, že v naší zemi stále existují poctiví obchodníci. Ceny, které koneckonců můžete sami posoudit, jsou velmi příjmené. A co víc: dočkáte se za ně kvality na úrovni. Alespoň já jsem byl velmi spokojen. Nenašel jsem na koupeném zboží žádné mechanické vady, vyštípnuté rohy, vypadávající suky ani nic podobného, s čím není zas takový problém se u prodejců běžně setkat, ba právě naopak, čekal mne vzhledově přitažlivý a krásný materiál.Vybrat jsem si mohl z produktů a palubky, které jsou vyrobené ze severského smrku, či borovice, z jakosti A, nebo A/B a věřím, že jsem zvolil dobře. Alespoň všichni, kteří můj dům od té doby navštívili, se domnívají, že ano. Neobávejte se, že bych chtěl někomu dělat neoprávněnou reklamu. U kladenské firmy jsem byl velmi spokojen a má-li tento blog být užitečný, bude rozhodně dobré, pokud se to dozvíte. :o)


 
Diskuze [0] Vytisknout článek
 


Vaše reakce*Údaje označené * je nutné vyplnit