Hubené nohy, dámské kabelky

2. 4. 2010 Adeo

Poslední dobou mě trápí jeden problém. Nechápu, proč je dnes takovým hitem být cool anorektickým mladým mužem, který má potřebu svou vychrtlost ještě zdůrazňovat mírou zúžení oblečení. Zdá se mi, že jde spíše o zúžení rozumu…


Osobně mi stačí obléknout se, nazout boty, na zápěstí hodinky, sem tam nějaký šperk. Mobil dám do kapsy, klíče a peněženku do druhé. Nic víc nepotřebuju. Nevidím ale vůbec smysl v tom, proč a na co muži potřebují velké tašky vzhledem přirovnatelné k těm dámským. Co v nich nosí? Neřeknu ženy – všechnu tu kosmetiku nebo jiné potřeby zkrátka musí někam dát, ale jinak…Proč mají páni touhu odívat uzoučké kalhoty vypadající jako legíny, proč se chovají tak zženštile? Ztratili rozum, viděli někde nějakou praštěnou módu, jsou potencionálními transsexuály, obrátil se svět vzhůru nohama  nebo co se vlastně děje?! Tohle podle mě není móda, jen jakýsi podivný trend podivné doby. Hnus a ponížení. Kde je bojovnost, charakter lovce, statného, urostlého a strachu neznajícího?! Přesto tu mezi námi je nový tenko- končetinový, vlasů barvení a dámských kabelek se rozmáhající kult a hledá si své oběti i v řadách mužů kolem pětatřicítky!
Ze všeho nejvíce nerozumím tomu, že ženy věnují takovýmto stvořením pozornost. Za hlubokého přemýšlení jsem přišel na vlastní teorii – zdá se mi, že pro takové ženy je mnohem snazší zvýšit svoji sebeúctu a sebevědomí po boku probíraného individua. Samy jsou plné nerozhodnosti, řeší si v sobě psychické problémy a blízkost jedince s hlubšími komplexy jim dodává postrádanou sílu. Po rozloučení se s chlapcem v legínkách se cítí zocelené a vhodné pro normálního, sebejistého a hlavně „mužného“ muže.
Jako muž bych chtěl všem jedincům stejného pohlaví poradit, ať se zdokonalují v tom, co umí, učí se, co neumí, cvičí, pracují na svém charakteru, rostou vně i vevnitř, ale hlavně ať se nehalí do aktuálních módních výstřelků a neztrácí svůj vzhled „pána tvorstva“. Až budou v módě miminka, sáhnou snad po růžové čepičce a dupačkách?!

 
Diskuze [1] Vytisknout článek
 


Vaše reakce*Údaje označené * je nutné vyplnit